FINAŁY 14.04.2019::Chcesz otrzymywać informację o zmianach na naszej stronie - zapisz się do newslettera::Nie masz z kim i/lub gdzie grać? Napisz do nas

Aktualności

12 czerwca 2018 20:48 | Aktualności

Garść informacji – nabór:


* 29.06 jest terminem ostatecznym na przesłanie maila

* wystarczy podać nazwę drużyny i kategorię (liga open/liga kobiet), w której chcecie wystąpić. Nie trzeba podawać składu (będzie na to czas we wrześniu)

* tylko jeśli zgłosi się mniej niż 16 drużyn w lidze Open i mniej niż 8 w lidze kobiet możliwy będzie nabór uzupełniający we wrześniu

* nikt nie jest zapisany z automatu – pamiętajcie o tym, I-, II-ligowcy oraz drużyny żeńskie

* 29.06 jest terminem ostatecznym na wpłatę zaliczki (200zł). Jej brak oznacza, że zgłoszenie nie jest ważne. Poprosimy o przesłanie potwierdzenia przelewu w mailu.

* co wchodzi w skład 200zł? Dla drużyn występujących w poprzednim sezonie w LALS, w większości przypadków to kaucja 100zł, która jest zaliczana na jej poczet + 100zł, które należy przelać. Kilka drużyn, którym część lub całość kaucji przepadła ze względu na walkowery wpłaca odpowiednio wyższą kwotę brakującą do 200zł. Nowe zespoły wpłacają całą kwotę zaliczki (200zł). Na tym etapie nie można korzystać z voucherów na zniżkę wpisowego.

 

Co nas czeka po 29.06:

  • Prawidłowo zgłoszone (mail+zaliczka) zespoły zostaną podzielone na ligi w zależności od zajętych miejsc (oraz spadków/awansów) z poprzedniego sezonu
  • Nowe zespoły liga open – jeśli nie przedstawią udokumentowanych osiągnięć sportowych rozgrywki rozpoczną od III ligi (decyzja należy do organizatorów). Jeśli znajdą się drużyny, których osiągnięcia (w opinii organizatorów) będą podstawą do zorganizowania turnieju eliminacyjnego o 2 wolne miejsca w II lidze to taki turniej zostanie ogłoszony.
  • Nowe zespoły liga kobiet – jeśli ilość zgłoszonych drużyn wyniesie więcej niż 8 nastąpi konsultacja z zainteresowanymi co do ewentualnego systemu rozgrywek i/lub ewentualnego turnieju eliminacyjnego
  • Zostanie zaproponowany system rozgrywek dla każdej ligi i kategorii z osobna
  • Zostanie przedstawiona kwota wpisowego wynikająca z systemu rozgrywek (w całości, licząc już wpłaconą zaliczkę, nie więcej niż 1200zł). Płatna we wrześniu.
  • Od ogłoszenia powyższych, drużyny będą miały 7 dni na decyzję czy zgadzają się na zaproponowane warunki. Jeśli nie, będą mogły zrezygnować bez konsekwencji a zaliczka zostanie zwrócona.

 

Przeczytano: 338 razy. Wydrukuj|Do góry

Statystka odwiedzin: 351335
realizacja: IDcom-jst.pl