Z powodu pandemi rozgrywki zostały zawieszone.::Chcesz otrzymywać informację o zmianach na naszej stronie - zapisz się do newslettera::Nie masz z kim i/lub gdzie grać? Napisz do nas

Aktualności

29 maja 2019 21:32 | Aktualności

NABÓR DRUŻYN NA SEZON 2019/2020

3...2...1...start!

Nabór na sezon 2019/2020 LALS właśnie rusza:

- nabór drużyn do 28.06.2019 – przesłanie zgłoszenia poprzez wypełnienie formularza Google i wpłata zaliczki 200zł (zaliczki nie można pokryć z voucherów). Numer konta w regulaminie (prośba o podanie tytułu przelewu dokładnie takiego jak w regulaminie). Jest to termin ostateczny na przesłanie zgłoszenia! Jeśli zostaną wolne miejsca to we wrześniu odbędzie się nabór uzupełniający.

* wystarczy podać nazwę drużyny i kategorię (liga open/liga kobiet), w której chcecie wystąpić. Nie trzeba podawać składu (będzie na to czas we wrześniu) Wyjątek! – nowe drużyny, które wnioskują o zorganizowanie turnieju eliminacyjnego do II ligi open lub I ligi kobiet i chcą przedstawić swoje dotychczasowe osiągnięcia sportowe. Prośba o przesłanie uzasadnienia na adres mailowy: osiadly@interia.pl

* nikt nie jest zapisany z automatu – pamiętajcie o tym, I-, II-, III-ligowcy oraz drużyny żeńskie

* 28.06.2019 jest także terminem ostatecznym na wpłatę zaliczki (200zł). Jej brak oznacza, że zgłoszenie nie jest ważne.

* podział na ligi i kategorie – przypominamy, że rozgrywki będą prowadzone w podziale na: I liga open – 8 zespołów, II liga open – 8 zespołów, III liga open – w zależności od ilości zgłoszeń (ale nie więcej niż 8?), liga kobiet – w zależności od ilości zgłoszeń podział na I i II ligę (ale nie więcej niż 16?)

Co nas czeka po 28.06:
• Prawidłowo zgłoszone (formularz+zaliczka) zespoły zostaną podzielone na ligi w zależności od zajętych miejsc (oraz spadków/awansów) z poprzedniego sezonu
• Nowe zespoły liga open – jeśli nie przedstawią udokumentowanych osiągnięć sportowych rozgrywki rozpoczną od III ligi (decyzja należy do organizatorów). Jeśli znajdą się drużyny, których osiągnięcia (w opinii organizatorów) będą podstawą do zorganizowania turnieju eliminacyjnego o 2 miejsca w II lidze to taki turniej zostanie ogłoszony.
• Nowe zespoły liga kobiet – jeśli ilość zgłoszonych drużyn wyniesie więcej niż 8 nastąpi podział na I i II ligę. System rozgrywek i ewentualny turniej eliminacyjny zostaną przeanalizowane. Jeśli nowe drużyny nie przedstawią udokumentowanych osiągnięć sportowych rozgrywki rozpoczną od II ligi (decyzja należy do organizatorów). Jeśli znajdą się drużyny, których osiągnięcia (w opinii organizatorów) będą podstawą do zorganizowania turnieju eliminacyjnego o 2 miejsca w I lidze to taki turniej zostanie ogłoszony.
• Zostanie zaproponowany system rozgrywek dla każdej ligi i kategorii z osobna
• Zostanie przedstawiona kwota wpisowego wynikająca z systemu rozgrywek (w całości, licząc już wpłaconą zaliczkę, nie więcej niż 1400zł). Płatna we wrześniu. Chcąc utrzymać wysoki standard oraz ilość rozgrywanych meczy na zespół (I/II liga – 14-16 meczy; III liga oraz I i II liga kobiet w przypadku min. 8 zespołów również min. 14 meczy) wpisowe będzie nieznacznie wyższe. W zależności od systemu rozgrywek założenie to 100zł/drużyna/mecz (koszt wynajmu hali, sędziów, fotografa, nagrody, puchary, medale i dyplomy Final Four, koszty organizacyjne, statuetki MVP)
• Od ogłoszenia powyższych, drużyny będą miały 7 dni na decyzję czy zgadzają się na zaproponowane warunki. Jeśli nie, będą mogły zrezygnować bez konsekwencji a zaliczka zostanie zwrócona.

Pozostałe ważne kwestie na ten moment pozostają bez zmian i będą kontynuowane. Szczegóły znajdziecie w regulaminie.

Przeczytano: 816 razy. Wydrukuj|Do góry

Statystka odwiedzin: 488198
realizacja: IDcom.pl